Alt Kategoriler

Detaylı Filtre

  Lazer Yazıcı Fiyatları | Tonerli Yazıcı Fiyatları | Tanklı Yazıcı Fiyatları  | Fiş Yazıcı Modelleri

   

  Elmakser TeknoShop' ta lazer yazıcı modelleri ve fiyatları size özel. Kyocera fotokopi makinesi fiyatı ve Epson, Canon tanklı yazıcı fiyatları En uygun tekliflerle sunulmaktadır. Seçtiğiniz marka ve model için özel fiyat alabilirsiniz.

   

   

  Çevre birimleri kategorisinde her tür kullanım amacına uygun yazıcı modelleri listelenmiştir. Ev ve ofis kullanımı için onlarca model arasından size en uygun cihazı uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Yazıcı özellikleri ile ilgili merka ettikleriniz ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

   

  Hangi lazer yazıcı iyi

   

  Günümüzde hızla gelişen teknolojiye bağlı olarak teknoloji ürünü cihazların üretim stantartları ve işlevleri çok yükselmiştir. Ev ve ofis kullanımı için sunulan cihazlar daha küçük boyutlu ve daha fazla işlevli özellikler sağlamaktadır. Tüketiciler bir lazer tonerli yazıcı satın almadan önce internette kısa bir araştırma yaparak hangi lazer yazıcıyı almalıyım ya da hangi tonerli yazıcı daha iyi gibi sorulara cevap bulmak isterler. Bir tavsiye üzerine de bir markanın modeline yönelebilirler. Öncelikle bir kuralı hatırlatmak gerekir. Sağlam ve en düşük sorun çıkaran ve toner fiyatları en uygun yazıcı modelleri diğerlerine göre daha pahalıdır. Düşük fiyatlı lazer yazıcı modelleri, düşük baskı ömürlü, yaygın tamir imkanı olmayan ve yüksek fiyatlı sarf malzemeye sahip olabilirler. Yani genellikle kullan ve at cinsi olarak tabir edilen cihazlardır. Dünyada en fazla pazar payına sahip ve en yaygın olarak satın alınan lazer yazıcı markası Hp' dir. Hp lazer yazıcı modelleri her türlü kişisel ve profesyonel kullanıma göre tasarlanmış çok sayısa ürün içerir. Hp mono ve color laserjet serisi cihazları ve profesyonel işleri için Hp Enterprice serisi yazıcılar tüketiciye sunulmaktadır. Hp' yi Canon, Xerox, Samsung, Lexmark, Brother, Kyocera, Ricoh ve Oki takip etmektedir. En çok satılan Hp lazer yazıcı modellerinden biri ve sitemizde de bulunan Hp 4Zb82A 135A Lazerjet MFP Lazer Yazıcı fiyatı da çok uygundur.

   

  Tanklı yazıcı tavsiye ve Tanklı yazıcı fiyatları

   

  Mürekkep tanklı yazıcı fiyatları küçük boyutları ve yüksek baskı kapasitesine sahip doldurulabilir mürekkep tankı sayesinde birçok ev ve iş ortamlarında tercih edilmektedir. Canon mürekkep tanklı yazıcı öğrenciler ve ev kullanımı için idealdir. Binlerce sayfa baskı yapma imkanı veren bu yazıcıların mürekkepleri de uygun fiyatlıdır. Epson tanklı yazıcı fiyatları da çok uygundur. Bu iki marka mürekkepli yazıcı kategorisinde lider durumda olup pazara hakimdirler. Daha sonra Hp tanklı yazıcı ve Brother tanklı yazıcı yer almaktadır. En ucuz tanklı yazıcı hangisi? sorusunun cevabı internette kısa bir araştırma ile elde edilebilir. Bunlardan biri tanklı yazıcı kullanıcı yorumları ve tavsiyelerini incelemek, bir diğeri büyük e-mağazalarda satış rakamlarına bakmaktır. Ayrıca Google' da en çok satan tanklı yazıcı başlığı ile arama yapıldığında gösterilen bilgiler incelenebilir. Örnek olarak sitemizde bulunan Canon G2430 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Renkli Mürekkepli en uygun fiyatlı Canon tanklı yazıcı modellerinden biridir.

   

  Barkod yazıcı alırken nelere dikkat edilmeli?

   

  Barkod yazıcı termal yazma kafası ile termal bir kağıt veya etiket üzerine direkt baskı yapar. Ayrıca ribbon kullanan modelleri de bulunmaktadır. Ribbonlu barkod yazıcı termal olmayan bir rulo kağıt veya başka bir materyal üzerine baskı yapabilir. Çok yaygın kullanılırlar, en çok parekende mağalarda ve restoranlarda ve kamu kurumlarında yaygındır. Son yıllarda hizmet sektöründeki işyerlerinin internette sepet sitelerine adapte olması ile internet siparişlerinin yazdırılmasında termal fiş yazıcı adıyla kullanılmaktadırlar. Barkod yazıcı genellikle belli bir genişliğe kadar yazabilir. Genişliği 8cm - 12cm arasında yazabilen modeller bulunmaktadır. Rulo kağıt veya yapışkanlı ebatlı termal etiket kullanılabilir. Barkod fiş yazıcı fiyatları oldukça uygun seviyelerdedir. Birçok marka bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ; Argox, Zebra, Tsc, Sewoo, Aclas, Rongta, Perkon sayılabilir. Kullanım amacınıza uygun başlangıç ve profesyonel tip modeller mevcuttur. Özellik olarak benzer ve genellikle Çin üretimi olduklarından bütçeye uyugun herhangi bir marka seçilebilir. Profesyonel kullanım için USA üretimi olan Zebra daha kapsamlı modellere sahiptir.

   

  Fotokopi makinesi fiyatları

   

  Fotokopi makineleri, küçük yazıcılardan farklı olarak tüm işlevlere sahip, yüksek kapasiteli ve hızlı ayrıca uzun ömürlü cihazladır. Yüksek parça ve sarf malzeme ömrü vardır. Fotokopi makinesi fiyatları bir lazer yazıcıdan birkaç kat daha pahalı olabilir. Bunun nedeni uzun yıllar kullanım imkanı vermesidir. Yüzbinler hatta milyonlarca baskı kapasitesine sahip cihazladır. Ayırıca, bir fotokopi makinesi tüm ofisin baskı yazma ve tarama işlerini hızlı şekilde yapabilir. Ofis için en iyi fotokopi makinesi hangisi? Bunun cevabı en çok satan fotokopi markası araştırmasından geçer. Global pazar payına sahip üreticiler ; Ricoh, Kyocera, Canon, Xerox ve Konica Minolta sayılabilir. Ayrıca 2. el Fotokopi makinesi pazarında alım satımları yapılmaktadır. Fotokopi makinesi modelleri Elmakser TeknoShop' ta birçok model seçenekleri ile satıştadır. İhtiyacınız ölçüsünde ürünleri inceleyebilir veya bilgi isteyebilirsiniz. Elmakser TeknoShop' ta Kyocera fotokopi makinesi fiyatları size özel teklif taksit seçenekleri ile sunulmaktadır. En çok satılan Kyocera Ecosys MA4500ix A4 Siyah Fotokopi Makinesi incelemek için tıklayınız.

   

  Taşınabilir Etiket Yazıcı

   

  Taşınabilir etiket yazıcı nedir? Depolama tesislerinde işaretleme yapmak, elektrik donanımını etiketlemek, genel bir ürünü tanımlamak, kabloları etiketlemek, veri ve telekomünikasyon ortamlarında işaretlemer yapmak ve üretim imalat ve satış aşamalarında etiketleme yapmak amacı ile kullanılır. Değişen ebatlarda yapışkanlı etiket üzerine baskı yapar. Elde taşınabilen küçük ebatlı cihazlardır. Etiket yazıcı fiyatları Elmakser TeknoShop' ta modellere göre her bütçeye uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Epson ve Brother marka taşınabilir etiket makineleri bulunmaktadır.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5