Alt Kategoriler

Detaylı Filtre

  AĞ, NETWORK, ETHERNET MALZEMESİ ÇEŞİTLERİ ve FİYATLARI

   

  NETWORK KABLO SOKET ve DÖNÜŞTÜRÜCÜ ÇEŞİTLERİ

  MODEM, SWITCH ve AXCESS POINT MODELLERİ

   

  Ağ bağlantı sistemleri ve kablolu kablosuz bağlantı elemanları çok sayıda kullanıcının bulunduğun iş ortamları için vazgeçilmez bir sistemdir. Dosya ve veri paylaşımı, ofis makinelerinin ortak kullanımı, tarama ve yazdırma işlemlerinin bir veya birden fazla Mfp çok fonksiyonlu ofis cihazının bütün kullanıcılar için aynı anda kullanılabilir olması iş yükünü azaltır ve hareket kailiyetini artttır. Ağ ortamında veri paylaşımı kullanımını mümkün kılan birçok aygıt bulunmaktadır. Bunlar ;

   

  - Modem - Router - Access Point - Switch
  - Ethernet LAN kartları - Ethernet Yazılımları - Ethernet Kablosu - Network Hub

   

   

   

   

   

  Ağ Ethernet Kablosu Fiyatları ve Özellikleri

   

  Ağ, Ethernet ve Network kablosu birçok uzakdoğu ve yerli üretici markalarının belli bir standart' a göre ürettiği genellikle oldukça uygun fiyatlı malzemelerdir. Odalar ve bina içerisindeki kablolu Ağ iletişimi için kablo tesisatı olarak çoğunlukla CAT5, CAT6 veri data kabloları ve soketleri kullanılmaktadır. Ağ kulumundan sonra ağ kablosu test cihazı ile test edilirler. Ağ kablosu renkleri kablo demeti içinde farklı şekilde üretilirler. Uçtan uca renk sıralaması na göre monte edilen network soketleri her renk için bir bağlantı pinine sabitlenmektedir. Mağazalarda satılan 3mt, 5mt, 10 ve 20mt hazır ağ bağlantı kabloları tak kullan şeklinde çalışmaya hazırdır.

   

  Modem Fiyatları VDSL ve ADSL

   

  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve diğer servis sağlayıcıların sistemine uygun birçok marka kablolu kablosuz modem çeşidi bulunmaktadır. En hızlı modem hangisi gibi sorular kulanıcılar tarafından en çok sorulan sorudur. Hızlı internet kalitesi için en doğru modemi seçmek gereklidir. Modem seçerken kullandığınız bilgisayar tablet v.s. aygıtın kapasitesini de göz önünde bulundurmak gerekir. Düşük özelliklere sahip bir bilgisayar, satın alınan hızlı internet ve modemin sağladığı yüksek hızdaki veri hızını karşılayamaz. En çok pazar payına sahip modem markaları TP-Link, Zyxel, Airties ve Tenda markalarıdır.

   

  Access Point Fiyatları

   

  Access Point Nedir ?

   

  Access Point kablosuz erişim noktası aygıtına verilen isimdir. Kablosuz erişim noktası (WAP), kablosuz özellikli aygıtların kablolu bir ağa bağlanmasına olanak tanıyan bir ağ aygıtıdır. Ağınızdaki tüm bilgisayarları veya cihazları bağlamak için WAP'ları yüklemek, kablo ve kablo kullanmaktan daha basit ve kolaydır.

   

  Kablosuz ağ kurmak için neden WAP kullanmalısınız?

   

  WAP kullanmak, mevcut kablolu ağınız içinde bir kablosuz ağ oluşturmanıza olanak tanır, böylece kablosuz aygıtlara uyum sağlayabilirsiniz. Tam kablosuz kapsama alanı sağlamak ve özellikle büyük ofis alanları veya binalarda "ölü noktalardan" kurtulmak amacıyla kablosuz ağınızın sinyal aralığını ve gücünü genişletmek için WAP veya ağ genişleticileri de kullanabilirsiniz . Ayrıca WAP' larınızın ayarlarını tek bir cihaz kullanarak yapılandırabilirsiniz.

   

  Router Nedir? Router Fiyatları

   

  Router : Yönlendirici demektir.

   

  Yönlendirici, iki veya daha fazla paket anahtarlamalı ağı veya alt ağı birbirine bağlayan bir cihazdır. İki temel işlevi yerine getirir: Veri paketlerini amaçlanan IP adreslerine ileterek bu ağlar arasındaki trafiği yönetmek ve birden fazla cihazın aynı İnternet bağlantısını kullanmasına izin vermek.

  Birkaç tür yönlendirici vardır, ancak çoğu yönlendirici LAN'lar (yerel alan ağları) ve WAN'lar (geniş alan ağları) arasında veri aktarır . LAN, belirli bir coğrafi alanla sınırlı, birbirine bağlı cihazlar grubudur. LAN genellikle tek bir yönlendirici gerektirir.

  WAN ise geniş bir coğrafi alana yayılmış büyük bir ağdır. Örneğin, ülke çapında birden fazla yerde faaliyet gösteren büyük kuruluşlar ve şirketler, her konum için ayrı LAN'lara ihtiyaç duyacak ve bunlar daha sonra bir WAN oluşturmak için diğer LAN'lara bağlanacaktır. WAN geniş bir alana dağıtıldığından çoğu zaman birden fazla yönlendirici ve anahtar gerekir

  Hızlı modem tavsiye ve müşteri yorumları için kategori içeriğiniz inleyebilir ihtiyacınız olan modem için teknik özellikleri karşılaştırabilirsiniz. 2023 Hızlı modem fiyatları Bol çeşit ve taksit senekleri Elmakser TeknoShop' ta, Tp-Link modem hızlı kurulum bilgileri için ürün detay sayfalarını inceleyiniz. Acces Point Tavsiyesi 2023 Elmakser TeknoShop' ta kullanıcı yorumlarında. 2023 te en çok satılan Access Point markaları ve modellerini en çok satılanlar dan inceleyebilirsiniz. Ethernet kablosu 20 metre, 10 metre ve 5 metre uzunluk seçenekleri yüzlerce ürün Elmakser' de

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5