Alt Kategoriler

Detaylı Filtre

  BİLGİSAYAR MONİTÖRÜ MODELLERİ, PROJEKSİYON FİYATLARI, KULAKLIK MİKROFON MODELLERİ

   

   

  UCUZ MONİTÖR

   

  Ucuz bilgisayar monitörü almak mantıklı mı?

   

  Onlarca üretici marka tarafından çok sayıda bilgisayar monitörü çeşitleri tüketicilerle buluşmaktadır. Monitörler, kullanım amacına göre başlangıç seviyesinde ve profesyonel kullanım amacı ile dizayn edilmiş model grubundan oluşurlar. Bilgisayar monitörlerinin görüntü kalitesi bu model gruplarındaki cihaz özelliklerine göre değişmektedir. Standart başlangıç seviyesindeki bir monitör çoğu ofis ve ev kullanıcısı için yeterli görüntü kalitesi sağlayacaktır. Ancak bir mühendis. grafik tasarımcı veya oyun meraklısı iseniz standart monitör modelleri yeterli olmayacaktır. Monitörlerin görüntü ve hız kalitesi, çözünürlük, işlemci, Lcd panel kalitesi ve renk işleme kapasitesine göre değişmektedir. Sorunun cevabı ; Evet yüksek performans görüntü kalitesi aramayan kullanıcılar için ucuz monitör satın almak çok riskli değildir. Genellikle uzak doğuda üretilen bilgisayar monitörlerinden tercih edilen ekran boyutuna göre herhangi bir ürün denenebilir. Ancak profesyonel görüntü kalitesi için göz yormayan monitörler ve yüksek çözünürlük sağlayan kaliteli monitör markaları tercih edilmelidir.

   

  Monitör alırken nelere dikkat edilmeli?

   

  Öncelikle dünyaca tanınmış bilinen bir markanın monitör modelleri incelenebilir. En önde gelen bilgisayar monitörü markaları şunlardır. ; Hp bilgisayar monitörleri, Asus bilgisayar monitörleri, Samsung bilgisayar monitörleri, LG bilgisayar monitörleri, AOC bilgisayar monitörleri, Dell bilgisayar monitörleri, Philips bilgisayar monitörleri, MSI bilgisayar monitörleri ilk planda paraza hakim markalardır. Ucuz monitör satın almak isteyen tüketicilere yönelik piyasaya sunulan markası duyulmamış çok düşük kalite çin ürünleri de bulunmakla birlikte bunların sorun yaşama ihtimali yüksek olabileceğinden tavsiye edilmez.

   

  En iyi oyun monitörü hangisi?

   

  Gaming olarak bilinen bilgisayar oyunları oynayanlar için özel tarsarlannış ürünler oyuncular tarafından tercih edilmekteler. Bu ürünler oyunlara özel görüntü ve ses kalitesi ile hız sağlarlar. Oyuncu monitörleri de standart monitörlerden farklı olarak ekran boyutu, hız ve görüntü kalitesi sağlayarak yüksek performas arayanlar tarafından tercih edilirler. En iyi oyun monitörü markaları ; ASUS, MSI, HUAWEI, SAMSUNG ve LG sayılabilir.

   

  En iyi projeksiyon cihazı

   

  Projeksiyon cihazları, eğitim kurumları, kurumsal firmalar ve kamu kurumlarında oldukaç fazla kullanılan cihazladır. Bireysel ev tipi projeksiyon cihazları da kullanılmaktadır. Projeksiyon cihazları, eskiye teknolojiye oranla oldukça gelişmiş ve dijital özellere sahiptir ve daha küçük boyutlu veya taşınabilir projeksiyon modelleri de bulunmaktadır. EPSON projeksiyon cihazı, Acer projeksiyon cihazı, Benq projeksiyon cihazı ve Viewsonic projeksiyon cihazı en çok tercih edilen projeksiyon markalarıdır. DLP ve LCD olmak üzere sınıflandırılırlar. DLP projeksiyon grafik yazı v.b normal sunumlar için uygundur, LCD projeksiyon ise hareketli görüntülerin video v.b. için daha uygundur. Projeksiyon en düşük kaç  lümen olmalı? ; En düşük 3000 lümen cihazlar sunum ihtiyaçlarınız uygun olabilir.

   

  2023 Hangi kulaklık alınmalı?

   

  Kulaklık, kablolu kulaklık ve kablosuz kulak içi kulaklık ve kulak dışı kulaklık olmak üzere binlerce çeşiti bulunan harika müzik deneyimi sunan cihazlardır. Tüketiciler için çok sayıda model ve fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Müzik ve telefon kulaklıkları ile oyuncular için özel tarlanmış gaming kulaklıklar çok satan ürünler arasındandır. Logitech, Rampage, Philips, Hytech, Samsung, Asus, Jbl, Jabra, Xiaomi ve Hp markalarının kulaklıkları 2023 yılında en çok satılan ürünler arasındadır. Hp H120G gaming kulaklık sitemizde en çok satan kulaklıklar arasındadır.

   

  Hoparlör Speaker Fiyatları ve Modelleri

   

  Bilgisayar hoparlörleri ve müzik sistemleri çeşitleri kablolu ve kablosuz speaker modelleri Elmakser TeknoShop' ta en ucuz fiyat ve taksitlerle sunulmaktadır. Beğendiğiniz 2+1 , 5+1 ve ses bombası bilgisayar hoparlörü markası ve modeli size özel avantajlarla.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5