Alt Kategoriler

Detaylı Filtre

  Lazer Yazıcı Toner Fiyatları

   

  Orjinal Yazıcı Toner Fiyatları

   

  Orjinal Lazer yazıcı toner fiyatları genellikle tüketiciler tarafından yüksek bulunur. Durum gerçekten de eknonomik seçenek arayanlar için doğrudur. Bunun nedeni, üretici firmalar bilişim sektöründeki yüksek rekabetten ötürü karlarını makine satışından değil, malzeme satışına yönlendirmeleridir. Üretici ve satıcı firmalar makine satışından düşük kazanç sağlarlar ve bunu Orjinal toner satışı ile dengelemek isterler. Tüketiciler daha ekonomik olan uyumlu ürünlere yönelirken uyum kalitesi yüzünden yazıcılar daha fazla servis ihtiyacı ve daha fazla masrafa yol açar. Orjinal lazer toner kullanmak yazıcınız için en doğru seçenek olmalıdır.

   

  Muadil toner fiyatları

   

  Muadil toner nedir? ; Muadil toner tüketimi dünyada oldukça fazla olan bir uyumlu yazıcı sarf malzemesidir. Lazer yazıcı ve fotokopi makinesi modellerinde kullanılır ve orjinal tonere göre uyumlu olarak üretilirler. Muadil yazıcı toner fiyatları' nın orjinal ürünlere göre çok uygun olması ve yüksek rekabet içermesi tüketiciler açısından avantajlar sağlamaktadır. Muadil yazıcı tonerleri teknoloji mağazalarından, internettenen ve hatta yakın bir perakende satıcıdan bile temin edilebilir. Satışı oldukça yaygındır. Hp yazıcı toner fiyatları en çok satılan marka ve lazer yazıcı sarf malzemesi olarak öne çıkmaktadır. Bunu Samsung yazıcı toner fiyatları ve modelleri takip eder. Bu iki en çok satan markadan sonra Canon muadil toner fiyatları da çok uygundur ve Canon' nun birçok lazer yazıcı sarf malzemesi Hp ile uyumludur.

   

  Muadil toner yazıcıya zarar verir mi

   

  Tüketiciler muadil fason yazıcı toneri satın alırken her zaman kuşkuya kapılırlar. Bunun nedeni uygun fiyatlı ürünler olması nedeni ile kalite, uyum sağlama ve iade sorunlarıdır. Fason yazıcı toneri büyük çoğunluğu uzakdoğu üretimi tonerlerdir. Aşırı rekabet içeren ve arzı ve talebi yüksek bir ürün olduğundan kalitede sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunlar hem baskı kalitesinde hem de yazıcının aksamlarında bozulmalara ve teknik servis bakım onarımına yol açarlar. Tüketiciler toner alırken tasarruf yaptığını düşünürken ilave servis masrafları ile karşılaşabilir. Bu yüzden piyasada uzun yıllar hizmet veren belli başlı tanınmış markaların ürünlerini tercih etmek doğru olabilir.

  Muadil toner alırken nelere dikkat edilmeli

  Öncelikle en ucuz ürüne yönelmek doğru değildir. Satın alınacak en ucuz fiyatlı muadil toner'de sorun yaşama ihtimali çok yüksektir. Kalitesi belli bir standartta devem eden tanınmış markaları tercih etmek gereklidir. Örnek olarak Special marka muadil toner en düşük sorun oranına sahiptir.

  En iyi muadil toner markası

  Muadil tonerlerin üzerine bir marka olmakla birlikte, bu ürünleri tüketicide oluşturduğu memnuniyet ve düşük şikayet oranı ancak kullanarak ve tecrübe ederek anlaşılabilir. Bir muadil toner markasından sorun yaşamıyorsanız aynı üründen kullanmaya devam edebilirsiniz. Farklı markalara yönelmek riskli olabilir.  Lazer yazıcı toneri genellikle Çin üretimidir. Kalite seviyesi değişkenlik gösterir. Birde Amerikan ve Japon üretimi muadil tonerler bulunmaktadır. Bunların kalitesi Çin ürünlerine göre daha iyidir. Örnek olarak Katun marka Amerikan muadil fotokopi makinesi tonerleri kalite standartı uzak doğuya göre üst seviyededir. Ricoh fotokopi makinesi için en iyi muadil toner markası olarak Katun sayılabilir. Bunun yanında Katun markasının Konica Minolta toneri, Canon toneri, Kyocera toneri, Utax toneri, Sharp toneri ve Toshiba toner uyumlu üretimi de mevcuttur.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5